Paylaş

Apple’ ın yeni harikası olan Iphone 4S rekora koşuyor!

Roboyt.com | iphone 4s
Roboyt.com | iphone 4s

Öncelikle henüz anlam veremediğim bi konuya değinmek istiyorum ; herkes iphone 5 in çıkacağını biliyor ve onu bekliyorken nasıl oluyorda yeni çıkan 4S modeli iphone 4 ten daha fazla sipariş alıyor?  Her neyse!

Geçen sene piyasaya sürülen Iphone 4, ilk 24 saat içinde 600,000’den fazla sipariş almıştı. Bu sene bu sayı, elektronik cihaz satıcıları olan AT&T( http://www.att.com/#fbid=2lK9-BYHqnk ), Sprint ve Verizon’un, ürünün ön siparişini mümkün hale getirmesiyle beraber ilk 24 saat içerisinde geçen seneye oranla 2 katına çıkarak, 1 milyon barajını aştı.

Geçtiğimiz 6 gün içinde sipariş vermediyseniz yapmanız gereken tek şey; 14 Ekim sabahı saat 8’den itibaren Apple Store önünde puşmuş bulunmak ve Iphone 4S tükenmeden sıranın size gelmesi için dua etmek olacak. Eğer riske girmek istemiyorum diyorsanız, cihanızın size 1-2 hafta geç ulaşmasını göze alarak, halen daha devam etmekte olan ön siparişte şansınızı denemelisiniz.

Sprint, ön siparişteki Iphone 4S 16 GB’lık Siyah ve Beyaz modellerinin 3 gün öncesi itibariyle tükendiğini duyururken 16GB’lık modelin aksine 32GB ve 64’lık modellerin her iki rengi de siparişe açık ve sizin tarafınızdan alınmayı bekliyor!!

Iphone 4S le Apple satışlarda 3 günde 4 milyonu da aştı tabi bakalım genel satışlarda ne rekorlar daha kıracak..

Hep beraber bekliyoruz …

Yorum yok

Bir Cevap Yazın