Paylaş

İçinizde küçük bir yardımcı yönetmen gizli olduğunu aslında çok iyi biliyorsunuz. Yardımcı yönetmen olarak nereye kadar? Şimdi sıra, gerçek bir yönetmen olarak kolları sıvamakta. Kanadalı IndieVice şirketi, tasarladığı tüm akıllı telefonlar ve GoPro ile uyumlu kitler sayesinde size ışıltılı Holywood sinemasının yolunu açmasa da sizi en amatöründen video&film sektörünün içine çekiyor. Şimdiden 117 kişiden Kasım 2015 itibari ile toplam 28.111 Dolar bağış topladı. İlk satış Nisan 2016’da.

Küçük Ama Çok Etkili

indievice-4
Zevkinize ve alışkanlığınıza uygun 100’lerce farklı aksesuar ile tüm detaylar düşünülmüş. Tek yapmanız gereken, akıllı telefonu araya yerleştirmek. Hafıza kartı desteği, 8-16 saat arası çekim süresi, harici mikrofon, çeşitli lensler, manuel odak, zoom, start/stop butonu, uzaktan kontrol kısacası DSLR Camera deneyimini %50 daha hafiflikle yaşamak mümkün.

Selfie Çubuğu Değil, Hakiki Tripod !

indievice-3

Mikrofon ekleyin, mikrofona kıllı rüzgar filitresi takın, kulaklık takın, gündüz günlük güneşlik olmasına rağmen ısrarla flash / led lamba da monte edin. Sonra hep birlikte tripod bağlantısı yapın. Herkes selfie çubuğu taşırken siz yanınızda katlanabilir tripod taşıyın. BackStage formatında haberiniz yokmuş gibi fotoğraf çektirin. İçinize attığınız ne varsa, yılların yönetmeni havası ile 1 – 2 – 3 ve şov başlasın.

Mobil Video Neden Önemli?indievice-2

Ön kamera kullanarak fotoğraf çekilen SnapChat gençliğine, ısrarla dikey video çeken Periscope fenomenlerine inat; Youtube kanalları nitelikli içerikler ve sağladığı erişebilirlik ile kalıcı video çözümleri sunuyor. Akıllı telefon alınca, kırılmaz ekran koruyucu ve nanoteknolojik kılıf alma klasikleri arasına 2016’da IndieVice profesyonel kamera ekipmanları da eklenecek diyebiliriz.

Yorum yok

Bir Cevap Yazın