Paylaş

Breville, kahvaltının 2 favorisini tek araçta birleştirdi!!

Kahvaltının, günün en önemli öğünü olduğu her zaman söylenir ve bence de güne mükemmel bi başlangıç yapmanın en iyi yolu; birkaç tost ve radyodaki, insana heyecan veren müziktir. İngiliz mutfak cihazları üreticisi Breville, bu iki favoriyi bir cihazda birleştirerek kendi değimleriyle; ” The Radio Toaster ” ı yarattı. Pürüzsüz çizgileri, mat gümüş/siyah bitişleri ve gümüş renkli dairesel hoparlörü ona 1950 ’li yılların retro hissini verse de, analog yerine tercih edilmiş dijital radyo ekranı sayesinde, kullanıcılarına en iyi ekmek kızartma sonuçlarını verebilen modern yenilikleri de bünyesinde barındırıyor. Yani ona küçük bir bakış attığımızda, hem 1950 ’li yılların o eski dokusunu hem de 2000 ’li yılların modern görünüşünü ayrı ayrı ayırt edebilmekteyiz.

Radyonun çalışması için gerekli olan tüm kontrol, hoparlörün alt kısmındaki ışıklandırılmış dijital ekranın her iki tarafına da konuçlandırılmış olan; tarama ve programlama için kullanılan grafik ekolayzırı, ses butonu ve grafikleri ile yapılmakta.

Sistem, 10 adet istasyonu hafızasında saklarken, bünyesinde barındırdığı anten sayesinde en iyi yayının yakalanmasına da yardımcı oluyor. Cihazı, yardımcı giriş portuna takılan bir Mp3 çalar ile beslemeniz ve bu sayede istediğiniz müziği istediğiniz anda dinlemeniz de size sunulan imkanlar arasında.

Breville VTT296 2 Radio Toaster ’ın tepesinde yer alan kızartma yuvalarının eni, farklı boyutlardaki ekmek dilimlerinin kızartılma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için değiştirilebilir olarak yapılmış ve bide kızartma derecesini ayarlamaya yarayan bir buton sisteme dahil edilmiş durumda. Aşırı soğuk yiyecekler ve hatta donmuş dilimler için düşünülmüş olan çözücü buton ise, kızarma süresini otomatik olarak uzatıp ekmekleri yumuşatıyor, tekrar ısıtma modu sayesinde buzu çözülmüş olan tosta ek bir sıcaklık vererek yakma korkusu olmadan, servise hazır hale gelmesini sağlıyor.

Amazon.com ’da satışa hazır olarak görülen, Firebox.com ’da ise ön siparişe açık olan bu ürüne, 80 Amerika Doları karşılığında sahip olabilirsiniz.

Yorum yok

Bir Cevap Yazın